Welkom bij

RUNNERSWORLD BAANCIRCUIT

Hét baancircuit voor de omgeving ten zuiden van Rotterdam
MEER INFORMATIE
flyer-RWbaancircuit2017_large

20 April 3000m

AV Spirit Oud-Beijerland

pdf

18 Mei 1500m

AV Flakkee Middelharnis

pdf

1 Juni 1000m

CAV Energie Barendrecht

pdf

8 Juni 1 Mijl

AV Delta Sport Zierikzee

pdf

29 juni 3000m

AV Spark Spijkenisse

pdf

6 Juli 1500m

RA Rotterdam

pdf

24 Augustus 3000m

PAC Rotterdam

pdf

REGLEMENT RUNNERSWORLD BAANCIRCUIT


  • 5 van de 7 wedstrijden tellen mee voor het eindklassement.

  • Bij gelijk aantal punten is de laatste wedstrijd doorslaggevend voor het eindklassement.

  • Voorinschrijven is niet nodig.

  • Alle deelnemers per wedstrijd worden opgenomen in het klassement.

  • Prijsuitreiking voor het eindklassement is op 24 augustus na de 3000m bij PAC Rotterdam.

  • Prijzen worden niet nagestuurd.

EDITIE 2016 RUNNERSWORLD BAANCIRCUIT


EDITIE 2017 RUNNERSWORLD BAANCIRCUIT


KLASSEMENT RUNNERSWORLD BAANCIRCUIT 2017


Naam Vereniging Categorie Oud-Beijerland Middelharnis Barendrecht Zierikzee Stand
Twan Kleijwegt Leiden Atletiek Senioren mannen 83 95 99 98 375
Sjaak van der Linde Rotterdam Atletiek Masters mannen 78 89 87 94 348
Eric Wolfert MSV en AV Flakkee Senioren mannen 77 88 82 93 340
Piet van Mourik Delta Sport Masters mannen 59 75 63 82 279
Ricardo Sint Nicolaas MSV en AV Flakkee Senioren mannen 0 91 91 95 277
Timo de Geus AV Spirit Oud Beijerland Senioren mannen 86 0 90 99 275
Franklin Van Anrooij AV `56 Senioren mannen 0 82 95 97 274
Jort Benz CAV Energie Jongens Junior B 81 92 97 0 270
Hans Blom AV Spirit Oud Beijerland Masters mannen 51 72 59 83 265
Wouter Schets AV `56 Jongens Junior C 0 79 75 91 245
Jesper Fortuin CAV Energie Jongens Junior B 69 83 81 0 233
Cock Dorst AV Pallas `93 Masters mannen 63 85 79 0 227
Arco Melissant MSV en AV Flakkee Masters mannen 62 74 0 84 220
Marco Volmer MSV en AV Flakkee Masters mannen 57 77 0 85 219
Marco Vendeloo Rotterdam Atletiek Senioren mannen 37 58 36 79 210
Henkjan Tieleman MSV en AV Flakkee Masters mannen 52 68 0 81 201
Stan de Deugd Spado Jongens Junior B 66 73 61 0 200
Tim van den Broeke Dynamica ADSV Senioren mannen 99 100 0 0 199
Erwin Harmes Gonzâlez Running Team Masters mannen 0 94 0 100 194
Erwin Poldervaart Spark Senioren mannen 89 96 0 0 185
Jasper Zuidhof Vereniging Zeeland Atletiek Senioren mannen 0 90 0 96 186
Marcel Gelton Rotterdam Atletiek Masters mannen 42 69 64 0 175
Bastiaan van Graafeiland Rotterdam Atletiek Senioren mannen 0 86 88 0 174
Bauke de Jong avVN Masters mannen 25 54 16 74 169
Lars Laros Scorpio Jongens Junior C 79 0 89 0 168
Sebastiaan Heikoop Delta Sport Masters mannen 0 80 83 0 163
Ernson van den Bos THOR Jongens Junior C 75 0 86 0 161
Marcel de Vette AV Spirit Oud Beijerland Masters mannen 72 0 0 90 162
Freek Goedhart MSV en AV Flakkee Senioren mannen 71 87 0 0 158
Niels van Van Tuil AV `56 Jongens Junior B 0 81 77 0 158
David Bouman Oude-Tonge Senioren mannen 73 0 74 0 147
Willem Bosch AV Spirit Oud Beijerland Jongens Junior C 35 59 52 0 146
Wessel Hettema Waddinxveen Senioren mannen 58 0 67 0 125
Frans  Dijkman AV Generaal Michaelis Masters mannen 27 0 18 75 120
Pieter Fallaux CAV Energie Jongens Junior D 67 0 50 0 117
Charles Timmermans AV Pallas `93 Masters mannen 43 64 0 0 107
Hans  Harting AV `47 Jongens Junior B 0 0 100 0 100
Roy Hoornweg AV Passaat Senioren mannen 100 0 0 0 100
Koen van Duijnhoven THOR Jongens Junior A 0 0 98 0 98
Maikel Peeman MSV en AV Flakkee Jongens Junior A 98 0 0 0 98
Yunis Stitan Haag Atletiek Senioren mannen 0 98 0 0 98
Bereket Petersen AV `56 Jongens Junior B 0 97 0 0 97
Cees de Geus AV Spirit Oud Beijerland Masters mannen 46 0 51 0 97
Najib Hassan PAC Jongens Junior B 97 0 0 0 97
Ivo Bijl AV Passaat Senioren mannen 96 0 0 0 96
Oxo van Kempen AV Daventria 1906 Jongens Junior A 0 0 96 0 96
Seppe van t Westende Leiden Atletiek Senioren mannen 95 0 0 0 95
Marc Van Gils Eindhoven Atletiek Masters Mannen 45+ 0 0 94 0 94
Stan Schipperen Scorpio Jongens Junior B 94 0 0 0 94
Aimane Benchellal ARV Ilion Jongens Junior B 93 0 0 0 93
Bezuayehu Petersen AV `56 Jongens Junior B 0 93 0 0 93
Haico  Boer CAV Energie Jongens Junior B 0 0 93 0 93
Jarreau Suijkerbuijk THOR Jongens Junior B 92 0 0 0 92
Sjors  Visser THOR Jongens Junior A 0 0 92 0 92
Arthur van Dijk AV Olympus `70 Masters mannen 91 0 0 0 91
Bart  Balkenende AV `56 Jongens Junior A 0 0 0 92 92
Mark Naaijer CAV Energie Jongens Junior A 90 0 0 0 90
Krispijn De Jonge Delta Sport Masters mannen 0 0 0 89 89
Max Polak PAC Jongens Junior B 88 0 0 0 88
Abel  Venema PAC Senioren mannen 0 0 0 88 88
Victor van der Wel PAC Jongens Junior A 87 0 0 0 87
Niels van Tuil AV `56 Jongens Junior B 0 0 0 87 87
Leonard van Putten MSV en AV Flakkee Masters mannen 0 0 0 86 86
Norbert Weijenberg Spado Jongens Junior B 85 0 0 0 85
Tomas van Wijngaarden Rotterdam Atletiek Jongens Junior B 0 0 85 0 85
Jorick de Vries AV `56 Jongens Junior A 0 84 0 0 84
Marlon van Zijl CAV Energie Jongens Junior B 0 0 84 0 84
Yoram Polak PAC Senioren mannen 84 0 0 0 84
Nixon Fernandes PAC Masters mannen 82 0 0 0 82
Jim Ruter PAC Senioren mannen 80 0 0 0 80
Robert de Graaf AV `56 Jongens Junior C 0 0 80 0 80
Ludolf  Reijntjes Delta Sport Masters Mannen 50+ 0 0 0 80 80
Edwin Stolk MSV en AV Flakkee Masters mannen 0 78 0 0 78
Erik  Stok PAC Jongens Junior B 0 0 78 0 78
Henry van Klinken Delta Sport Masters mannen 0 0 0 78 78
Bastian Zoon MSV en AV Flakkee Senioren mannen 0 76 0 0 76
Co de Feijter Delta Sport Masters mannen 0 0 0 77 77
Jaïr van Winkel Atledo Jongens Junior B 76 0 0 0 76
Niels  Laros Scorpio Jongens Junior D 0 0 76 0 76
Adrie van Bavel Delta Sport Masters mannen 0 0 0 76 76
Thijs Staps Road Runners Etten Leur Senioren mannen 74 0 0 0 74
Robert  Hofman Avantri Masters Mannen 40+ 0 0 73 0 73
Jaap  Smits Burgh-Haamstede Masters mannen 0 0 0 73 73
Joeri Van der Waal CAV Energie Jongens Junior A 0 0 72 0 72
Teun Noordhoek AV Spirit Oud Beijerland Masters mannen 0 55 17 0 72
Justin  Scheffers PAC Senioren mannen 0 0 71 0 71
Leo Akershoek Ouddorp Masters mannen 0 71 0 0 71
Richard De Vlaam Delta Sport Masters mannen 0 0 0 72 72
Aad  Kattemolle Delta Sport Masters Mannen 55+ 0 0 0 71 71
Arnoud Rijk AV `56 Senioren mannen 0 70 0 0 70
Peter Pollemans Oude-Tonge Senioren mannen 70 0 0 0 70
Tom van Ommeren THOR Jongens Junior A 0 0 70 0 70
Marien van der Niet PAC Jongens Junior A 0 0 69 0 69
Alex  Taal PAC Jongens Junior C 0 0 68 0 68
Tom Fobbe PAC Jongens Junior B 68 0 0 0 68
Berry Simonse AV `56 Masters mannen 0 67 0 0 67
Melis  Gebremednin CAV Energie Masters Mannen 35+ 0 0 66 0 66
Sjaak Schipper Melissant Masters mannen 0 66 0 0 66
Bouke  Bussemaker CAV Energie Masters Mannen 40+ 0 0 65 0 65
Jari Kieviet MSV en AV Flakkee Jongens Junior B 0 65 0 0 65
Milan Biesheuvel Aalsmeer Jongens Junior C 65 0 0 0 65
Mark de Munter Rotterdam Senioren mannen 64 0 0 0 64
Bas van Wendel de Joode CAV Energie Masters Mannen 35+ 0 0 62 0 62
Damian Van Reine Hellevoetsluis Recreanten Jongens Junioren 0 62 0 0 62
Brian Van Reine Hellevoetsluis Recreanten Jongens Junioren 0 61 0 0 61
Karel Uitterlinden AV Spirit Oud Beijerland Masters mannen 61 0 0 0 61
Arjan Reuijl MSV en AV Flakkee Masters mannen 0 60 0 0 60
Jacco  Schipperen Scorpio Masters Mannen 45+ 0 0 60 0 60
Steven van Ardenne PAC Senioren mannen 60 0 0 0 60
Wing  Tong PAC Masters Mannen 35+ 0 0 58 0 58
Steyn  Potuit CAV Energie Jongens Junior D 0 0 57 0 57
Tom Dees AV `56 Jongens Junior C 0 57 0 0 57
Halvar de Jager CAV Energie Jongens Junior D 0 0 56 0 56
Max Tap Hellevoetsluis Recreanten Jongens Junioren 0 56 0 0 56
Rene Sundermeijer AV Spirit Oud Beijerland Masters mannen 56 0 0 0 56
Bart  Buijs CAV Energie Senioren mannen 0 0 55 0 55
Leo van der Hoeven AV Spirit Oud Beijerland Masters mannen 55 0 0 0 55
Arie  Visser Krimpen aan den IJssel Masters Mannen 55+ 0 0 54 0 54
Pieterjan Griep Hoogvliet Rotterdam Masters mannen 54 0 0 0 54
Sven  Teekens AV Gouda Jongens Junior D 0 0 53 0 53
Thijs van Deurzen AV Spirit Oud Beijerland Jongens Junior B 53 0 0 0 53
Ron Huizer Loopgroep Aart Stigter Masters mannen 50 0 0 0 50
Jan van Bennekom AV Spirit Oud Beijerland Masters mannen 49 0 0 0 49
Jelle van Geel THOR Jongens Junior D 0 0 49 0 49
Hugo du Mez Rotterdam Senioren mannen 48 0 0 0 48
Richard  Holstege AV `40 Senioren mannen 0 0 48 0 48
Carel Slijkhuis AV Spirit Oud Beijerland Masters mannen 47 0 0 0 47
Ditchano  Suijkerbuijk THOR Jongens Junior C 0 0 47 0 47
Florian  Vriezen GAC Hilversum Jongens Pupil A 0 0 46 0 46
Wilco de Wijze AV Spirit Oud Beijerland Masters mannen 45 0 0 0 45
Wim  Tinke CAV Energie Masters Mannen 55+ 0 0 45 0 45
Cédric de Jager CAV Energie Jongens Pupil A 0 0 44 0 44
Rini de Jong PAC Masters mannen 44 0 0 0 44
Senai  Haile CAV Energie Jongens Junior D 0 0 43 0 43
Tom  Gjaltema CAV Energie Jongens Junior C 0 0 42 0 42
Marnix de Kunder CAV Energie Jongens Junior D 0 0 41 0 41
Mart Goudzwaard AV Haarlemmermeer Senioren mannen 41 0 0 0 41
Jan van Gent AV Spirit Oud Beijerland Masters mannen 40 0 0 0 40
Martijn van Kruining CAV Energie Masters Mannen 40+ 0 0 40 0 40
Ezequiel  Bolsman Phanos Jongens Junior D 0 0 39 0 39
Niels Nieuwenhuizen AV Spirit Oud Beijerland Jongens Junior D 39 0 0 0 39
Nick Koese Oud-Beijerland Jongens Junior D 38 0 0 0 38
Paul  Streep PAC Masters Mannen 65+ 0 0 38 0 38
Milan van Holsteijn AV `40 Jongens Pupil A 0 0 37 0 37
Ron Verhaar AV Spirit Oud Beijerland Masters mannen 36 0 0 0 36
Bram den Otter CAV Energie Jongens Junior D 0 0 35 0 35
Pascal  Doornhein PAC Jongens Junior C 0 0 34 0 34
Pieter Jorns AV Spirit Oud Beijerland Senioren mannen 34 0 0 0 34
Albert Wijting Spijkenisse Masters mannen 33 0 0 0 33
Joey van Wurmond Bergambacht Jongens Junior B 0 0 33 0 33
Douwe van Hartingsveldt AV Spirit Oud Beijerland Jongens Junior D 32 0 0 0 32
Sander  Eggenhuizen CAV Energie Masters Mannen 50+ 0 0 32 0 32
Hidde Hartung AV Spirit Oud Beijerland Masters mannen 31 0 0 0 31
Marc  Seher CAV Energie Masters Mannen 45+ 0 0 31 0 31
Adilson m Correia Antunes da Silva PAC Masters Mannen 35+ 0 0 30 0 30
Frans van den Hoek AV Waterweg Masters mannen 30 0 0 0 30
Ron Haanstra avVN Masters mannen 29 0 0 0 29
Timo de Kok Fortius Jongens Junior D 0 0 29 0 29
Henk Weeda AV Spirit Oud Beijerland Masters mannen 28 0 0 0 28
Matthijs de Jong PAC Jongens Pupil A 0 0 28 0 28
Freek  Bosveld Fortius Jongens Junior D 0 0 27 0 27
Nico Holleman AV Spirit Oud Beijerland Masters mannen 26 0 0 0 26
Rob  Kruis Typhoon Masters Mannen 70+ 0 0 26 0 26
Mees  Schneider Fortius Jongens Junior D 0 0 25 0 25
Coen Jansen AV Spirit Oud Beijerland Masters mannen 24 0 0 0 24
Oscar  Doornhein PAC Jongens Junior D 0 0 24 0 24
Leo  Doornhein PAC Masters Mannen 55+ 0 0 23 0 23
Marco Baars AV Spirit Oud Beijerland Masters mannen 23 0 0 0 23
Cees de Ruijter AV Spirit Oud Beijerland Masters mannen 22 0 0 0 22
Taygel  Bolsman Phanos Jongens Pupil C 0 0 22 0 22
Hans van Wurmond Bergambacht Masters Mannen 45+ 0 0 21 0 21
Sidney  Mathilda CAV Energie Masters Mannen 45+ 0 0 20 0 20
Jamie de Koning CAV Energie Jongens Pupil A 0 0 19 0 19
Pieter Antonie van der Velden CAV Energie Masters Mannen 75+ 0 0 15 0 15
Bruce  Levenswaard AV Fortuna Jongens Pupil C 0 0 14 0 14
Danmar Dees AV `56 Masters mannen 0 0 0 0 0
Kees van de Heijden Delta Sport Masters mannen 0 0 0 0 0
Robbin Pieterman Leiden Atletiek Senioren mannen 0 0 0 0 0

 

Naam Vereniging Categorie Oud-Beijerland Middelharnis Barendrecht Zierikzee Stand
Emma van Mourik Delta Sport Senioren vrouwen 90 95 0 100 285
Shirin van Anrooij AV ’56 Meisjes Junior C 97 100 0 0 197
Annemieke Bloem Rotterdam Atletiek Senioren vrouwen 0 99 97 0 196
Laurey Van Den Berge-Heij MSV en AV Flakkee Senioren vrouwen 94 97 0 0 191
Lotte Veldhoen CAV Energie Meisjes Junior B 93 0 94 0 187
Bieke Schipperen Scorpio Meisjes Junior D 92 0 95 0 187
Carolien van Geest Spijkenisse Senioren vrouwen 83 93 0 0 176
Frouke Benz AV Spirit Oud Beijerland Meisjes Junior B 86 0 85 0 171
Novi Hermus Fortius Meisjes Pupil A 85 0 76 0 161
Diane van Es PAC Meisjes Junior A 100 0 0 0 100
Aniek  Aper Rotterdam Atletiek Senioren vrouwen 0 0 100 0 100
Mathilde Deswaef Herkingen Meisjes Junior B 99 0 0 0 99
Ilona van der Giessen Rotterdam Atletiek Senioren vrouwen 0 0 99 0 99
Marijke de Visser Dolichos Senioren vrouwen 98 0 0 0 98
Sanne Mooldijk PAC Meisjes Junior A 0 98 0 0 98
Anouk  Prop Spado Meisjes Junior A 0 0 98 0 98
Marjanne van de Sluis Delta Sport Masters Vrouwen 45+ 0 0 0 98 98
Amy  Niemantsverdriet RK HAV Meisjes Junior B 0 0 0 97 97
Ashley Melcherts CAV Energie Meisjes Junior A 96 0 0 0 96
Kim van ’t Verlaat Spijkenisse Meisjes Junior B 0 96 0 0 96
Yosta de Stigter CAV Energie Meisjes Junior A 0 0 96 0 96
Laura  Schreutelkamp Delta Sport Senioren vrouwen 0 0 0 96 96
Lisan Duijvestijn AV Olympus `70 Meisjes Junior A 95 0 0 0 95
Ilonka De Vlaam-Klink Delta Sport Masters vrouwen 0 0 0 95 95
Nikita van den Ouden AV `56 Meisjes Junior A 0 94 0 0 94
Patricia  Smits-Kort Delta Sport Masters vrouwen 0 0 0 94 94
Sanne van Beek PAC Meisjes Junior B 0 0 93 0 93
Loes de Widt Delta Sport Masters vrouwen 0 0 0 93 93
Leannah Sies MSV en AV Flakkee Meisjes Junior A 0 92 0 0 92
Amber  Bosman CAV Energie Meisjes Junior D 0 0 92 0 92
Els van Zwieten-Bus Delta Sport Masters vrouwen 0 0 0 92 92
Debora van Dieren MSV en AV Flakkee Meisjes Junior C 0 91 0 0 91
Hester Lingsma Rotterdam Atletiek Senioren vrouwen 91 0 0 0 91
Tessa  Nieuwenhuizen Rotterdam Atletiek Meisjes Junior A 0 0 91 0 91
Ruth Stolk MSV en AV Flakkee Senioren vrouwen 0 90 0 0 90
Saskia Kroon Rotterdam Atletiek Senioren vrouwen 0 0 90 0 90
Sophie de Graaf CAV Energie Meisjes Junior A 89 0 0 0 89
Ilvia  Hederik CAV Energie Meisjes Junior B 0 0 89 0 89
Lotte Aerts AV Generaal Michaelis Meisjes Pupil A 88 0 0 0 88
Amber  Noordermeer CAV Energie Meisjes Junior B 0 0 88 0 88
Brenda  Cornelissen AV Spirit Oud Beijerland Masters vrouwen 87 0 0 0 87
Lila van Nieuwkoop CAV Energie Meisjes Pupil A 0 0 87 0 87
Fleur  Berkhof Rotterdam Atletiek Senioren vrouwen 0 0 86 0 86
Eline Vree AV Spirit Oud Beijerland Masters vrouwen 84 0 0 0 84
Parel van Nieuwkoop CAV Energie Meisjes Junior C 0 0 84 0 84
Aranka  Dolislager CAV Energie Senioren vrouwen 0 0 83 0 83
Jeannette Poldervaart Spark Masters vrouwen 82 0 0 0 82
Eva van Wijngaarden Rotterdam Atletiek Meisjes Junior C 0 0 82 0 82
Deniece Veenstra Zuid-Beijerland Meisjes Junior C 81 0 0 0 81
Tess  Homan AV `40 Meisjes Pupil A 0 0 81 0 81
Judith Meijer AV Spirit Oud Beijerland Senioren vrouwen 80 0 0 0 80
Froukje  Mons CAV Energie Meisjes Junior D 0 0 80 0 80
LeaMelis AV Spirit Oud Beijerland Masters vrouwen 79 0 0 0 79
Shalomy  Karreman Rotterdam Atletiek Meisjes Junior D 0 0 79 0 79
Simone Breure AV Spirit Oud Beijerland Masters vrouwen 78 0 0 0 78
Brecht Den Engelse PAC Meisjes Junior C 0 0 78 0 78
Yara  Schutrups AV Spirit Oud Beijerland Masters vrouwen 77 0 0 0 77
Cecilia  Lima CAV Energie Meisjes Pupil A 0 0 77 0 77
Jaqueline Smit AV Spirit Oud Beijerland Masters vrouwen 76 0 0 0 76
Sary van de Zande AV Spirit Oud Beijerland Masters vrouwen 75 0 0 0 75
Stella  Benca AV `40 Meisjes Pupil A 0 0 75 0 75
Ineke Vreugdenhil AV Spirit Oud Beijerland Masters vrouwen 74 0 0 0 74
Jade  Bosman CAV Energie Meisjes Pupil A 0 0 74 0 74
Charlotte Wiashi AV Spirit Oud Beijerland Meisjes Junior B 73 0 0 0 73
Nynke van der Geest CAV Energie Meisjes Junior D 0 0 73 0 73
Marjan Goudswaard AV Spirit Oud Beijerland Masters vrouwen 72 0 0 0 72
Mella van der Leije PAC Meisjes Junior C 0 0 72 0 72
Miranda Goudswaard AV Spirit Oud Beijerland Masters vrouwen 71 0 0 0 71
Antonia  Fekete CAV Energie Masters Vrouwen 35+ 0 0 71 0 71
Lia van der Meer AV Spirit Oud Beijerland Masters vrouwen 70 0 0 0 70
Norah van den Berg AV Fortuna Meisjes Pupil A 0 0 70 0 70
Ellian Bosma AV Spirit Oud Beijerland Masters vrouwen 69 0 0 0 69
Esmee  Stok CAV Energie Meisjes Pupil A 0 0 69 0 69
Sea Goudswaard AV Spirit Oud Beijerland Masters vrouwen 68 0 0 0 68
Charlotte van Steenbergen PAC Meisjes Junior D 0 0 68 0 68
Dorien van Zele – Saperas AV Spirit Oud Beijerland Masters vrouwen 67 0 0 0 67
Jose Van Steenbergen Rotterdam Masters Vrouwen 40+ 0 0 67 0 67
Ilse Stornebrink AV Spirit Oud Beijerland Masters vrouwen 66 0 0 0 66
Riane van Etten AV Spirit Oud Beijerland Meisjes Junior B 65 0 0 0 65
Laurence Assmann AV Spirit Oud Beijerland Masters vrouwen 64 0 0 0 64
Annettie van Hemert AV Spirit Oud Beijerland Masters vrouwen 63 0 0 0 63
Wilma van Eijmeren AV Spirit Oud Beijerland Masters vrouwen 62 0 0 0 62
Naomi Loosdrecht Hellevoetsluis Masters vrouwen 0 0 0 0 0

 

PRIJZEN RUNNERSWORLD BAANCIRCUIT


Per wedstrijd zijn de volgende prijzen beschikbaar: 60,- / 40,- / 20,- (voor mannen en vrouwen). Voor verbetering van het baanrecord is een bonus van 50,- beschikbaar. Het prijzenschema voor 2017 voor het klassement is voor mannen en vrouwen gelijk en is als volgt per plaats in het eindklassement:

  • Winnaar: Geldprijs EUR 100,-

  • Nummer 2: Geldprijs EUR 80,-

  • Nummer 3: Geldprijs EUR 60,-

  • Nummer 4: Geldprijs EUR 50,-

  • Nummer 5: Geldprijs EUR 40,-

  • Nummer 6: Waardebon Runnersworld EUR 30,-

  • Nummer 7: Waardebon Runnersworld EUR 20,-

  • Nummer 8:  Waardebon Runnersworld EUR 10,-

ARCHIEF RUNNERSWORLD BAANCIRCUIT


Terugblik Runnersworld Baancircuit 2015

In de 2015 werd het baancircuit alweer voor de 4e keer georganiseerd. Erwin Harmes werd net als het jaar ervoor overall winnaar bij de mannen, Marijke de Visser werd winnares bij de vrouwen.

Uitslagen 2015

Datum

Afstand

Vereniging

Uitslag

16 april

3000m

AV-Spirit/Oud-Beijerland



21 mei

1000m

CAV-Energie/Barendrecht



4 juni

1500m

AV-Flakkee/Middelharnis



2 juli

3000m

AV-Deltasport/Zierikzee



16 juli

1500m

R’dam Atletiek/Rotterdam



14 augustus

3000m

AV’56/Goes



10 september

5000m

Spark/Spijkenisse



 

Eindstand na 7 wedstrijden

Terugblik Runnersworld Baancircuit 2014

In de 2014 werd het baancircuit alweer voor de 3e keer georganiseerd. Rotterdam Atletiek kon aan het rijtje van deelnemende verenigingen worden toegevoegd, waarmee het aantal wedstrijden werd uitgebreid naar 6. Erwin Harmes werd overall winnaar bij de mannen, Lois Stokkers werd net als in 2013 winnares bij de vrouwen.

Uitslagen 2014

Datum

Afstand

Vereniging

Uitslag

17 april

3000m

AV-Spirit/Oud-Beijerland



8 mei

1500m

AV-Flakkee/Middelharnis



5 juni

1000m

CAV-Energie/Barendrecht


20 juni

3000m

AV-Deltasport/Zierikzee



3 juli

1500m

R’dam Atletiek/Rotterdam



11 september

5000m

AV-Spark/Spijkenisse



 

Eindstand na 6 wedstrijden

Terugblik Runnersworld Baancircuit 2013

Na de succesvolle 1e editie in 2012 werd het baancircuit in 2013 voor de 2e keer georganiseerd. Het aantal deelnemers nam toe en het aantal wedstrijden steeg van 4 naar 5. Ook het aantal deelnemende verenigingen groeide: van 2 naar 5. Khalid Mokhtari werd overall winnaar bij de mannen, Lois Stokkers werd dat bij de vrouwen.

Uitslagen 2013

Datum

Afstand

Vereniging

Uitslag

25 april

3000m

AV-Spirit/Oud-Beijerland



16 mei

1500m

AV-Flakkee/Middelharnis



13 juni

1000m

CAV-Energie/Barendrecht


27 juni

3000m

AV-Deltasport/Zierikzee



12 september

5000m

AV-Spark/Spijkenisse



 

Eindstand na 5 wedstrijden

Terugblik Runnersworld Baancircuit 2012

Het Runnersworld Baancircuit is in 2012 ontstaan als initiatief van Leonard van Putten, trainer bij AV Flakkee. Het circuit had als doel de baanatletiek populairder te maken en bestond in dat eerste jaar uit 4 baanwedstrijden in Middelharnis en Zierikzee. Ronnie Overgaauw werd overall winnaar bij de mannen, Marijke Visser werd dat bij de vrouwen.

Uitslagen 2012

Datum

Afstand

Vereniging

Uitslag

10 mei

1500m

AV-Flakkee/Middelharnis


7 juni

3000m

AV-Deltasport/Zierikzee



30 augustus

3000m

AV-Flakkee/Middelharnis



13 september

5000m

AV-Deltasport/Zierikzee


 

Eindstand na 4 wedstrijden

CONTACT RUNNERSWORLD BAANCIRCUIT


Voor vragen over het Runnersworld Baancircuit kun je onderstaand formulier invullen: